
Електромонтажні аксесуари Siemens 1 x Дельта-рамка білого кольору 5TG1811 1 шт. 6012382
720 ₴
- Під замовлення
- Код: 6012382
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Унікальна, добре продумана та перевірена система плагінів!
Коментарі
Важіль зафіксовано в рамі, створюючи таким чином єдине ціле.
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAL-номер (аналогічний) | 9010 |
| Без галогенів | істинний |
| Біла збірка — серія | Дельта |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр розтушки (отворення) | 68 мм |
| Захист поверхні | Інший |
| Кількість модулів за горизонталлю (модульна система) | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Оздоблення поверхні | Глоссі |
| Підходить для вбудованого встановлення | ЛОЖЬ |
| Підходить для встановлення в коробі повітроводу під підлогою | ЛОЖЬ |
| Розміри | (Д x Ш) 80 мм x 80 мм |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Специфікація | Одностулкова рама |
| Тип кріплення | Монтаж затискача |
| Ударна в'язкість | > ІЧ10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴
