
Електромонтажні аксесуари Siemens, вимикач жалюзі Delta, сірий, 5TA4706, 1 шт. 6012385
1 170 ₴
- Під замовлення
- Код: 6012385
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Унікальна, добре продумана та перевірена система плагінів!
Коментарі
Важіль зафіксовано в рамі, створюючи таким чином єдине ціле.
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антибактеріальне лікування | ЛОЖЬ |
| Біла збірка — матеріал | Пластик |
| Вбудована глибина | 32 мм |
| Глибина продукту | 47 мм |
| Довжина виробу | 82 мм |
| Захист поверхні | Інший |
| Кнопковий перемикач | ЛОЖЬ |
| Матеріал | Пластик |
| Моніторинг контактів | ЛОЖЬ |
| Номінальний струм | 10 А |
| Оздоблення поверхні | Глоссі |
| Простір етикетки/інформаційна поверхня | Ага |
| Розташування збирання | Базовий елемент із повним корпусом |
| Сертифікат опору | IP44 |
| Стан | Нове |
| Сумісно з Amazon Alexa | Немає |
| Сумісно з Google Асистентом | Немає |
| висота продукту | 82 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴
