
Shelly Plus Uni - універсальний модуль WLAN/Bluetooth - ESP32 - додаток для Android/iOS 6012600
1 505 ₴
- В наявності
- Код: 6012600
Опис продукту: Shelly Plus Uni - універсальний Wi-Fi / Bluetooth модуль - ESP32 - додаток для Android / iOS
Shelly Plus Uni — це компактний Wi-Fi модуль, який дозволяє керувати старими пристроями через...БЕЗДРОТОВА ЛОКАЛЬНА МЕРЕЖАвключено. Завдяки сучасним функціям, таким якПідрахунок пульсуіПідтримка різних датчиківЦей пристрій дозволяє як автоматизувати, так і точно контролювати споживання енергії, газу та води. Незалежно від того, керуєте ви пристроями чиМоніторинг параметрів середовищаЯкщо ви цього хочете, Shelly Plus Uni — ідеальне рішення. Завдяки вбудованому підключенню Wi-Fi та Bluetooth його можна використовувати...Налаштуйте пристрій швидко та легко. Його можна використовувати з голосовими програмами, такими як Alexa або Google Home, що забезпечує зручне голосове керування. Поза межамиопориУніверситет Шеллі ПлюсСкрипти, вебхуки, MQTTта інші вдосконалені протоколи, які дозволяють повністю контролювати та персоналізувати функції. До модуля можна підключити один датчик DHT22 або до п'яти датчиків температури DS18B20.

Shelly Plus Uni - універсальний модуль WLAN / Bluetooth - ESP32 - додаток для Android / iOS.
Універсальний модуль WLAN.Особливості модуля Shelly Plus Uni
- Підключення через Wi-Fi та Bluetooth:швидке налаштування та відсутність потреби в концентраторі.
- Підрахунок пульсу:точне зчитування лічильників електроенергії, газу та води.
- Інтерфейс датчика:Підтримка аналогових і цифрових датчиків.
- Сухий контакт:два безпотенційних виходи, які можуть перемикати до 28 В постійного струму та 24 В змінного струму.
- Точний вольтметр:Точне вимірювання напруги в двох діапазонах (від 0 В до 15 В постійного струму та від 0 В до 30 В постійного струму).
- Підтримка скриптів:Можливе локальне керування та персоналізація функцій.
- Компактні розміри:Пристрій має розміри 37 x 42 x 16 мм і важить лише 8,5 г.
- Широка підтримка протоколів:Сценарії, веб-хуки, MQTT, WebSocket, HTTPS, UDP, TLS.
Розширений сенсорний інтерфейс
Shelly Plus Uni — це не просто звичайний пристрій, а інструмент для кращого розуміння навколишнього середовища. Ви можете використовувати його для вимірювання температури та вологості за допомогою a1-Wire вхідвикористання або різноманітністьаналогові та цифрові датчикипідключити. Залежно від того, який датчик ви виберете, його можливості дуже різноманітні. Це дозволяє контролювати та автоматизувати такі процеси, як полив рослин, контроль рівня води та потоку або навіть керування освітленням, що залежить від руху.

За допомогою Shelly Plus Uni ви можете керувати будь-яким звичайним пристроєм через Wi-Fi.

Модуль сумісний із додатком Shelly Smart Control.
Сумісний із програмою Shelly Smart Control
Додаток Shelly Smart Control забезпечує центральне місце для керування вашим будинком, моніторингу споживання енергії та керування витратами. Завдяки повній сумісності з пристроями Shelly ви можетеВаші кімнатидосить просто.контролювати та створювати автоматизації, довашЩоб спростити повсякденне життя. Модуль сумісний із програмою, доступною для Android та iOS, а інтеграція з Alexa та Google Home дозволяє керувати голосом для ще більшої зручності.
Технічні характеристики універсального модуля WLAN Shelly Uni
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Напруга живлення | 8 В до 24 В змінного струму / 9 В до 28 В постійного струму / 5 В постійного струму (стабілізоване, через +5 В постійного струму та GND) |
| Опір цифрових входів | 50 кОм |
| Енергоспоживання | <1 Вт |
| Напруга спрацьовування цифрових входів | 1,5 В (активний низький) |
| Максимальна напруга комутації | 30 V |
| Максимальний струм комутації | 250 мА |
| Вимірювач напруги | 0 В до 15 В постійного струму / 0 В до 30 В постійного струму (два діапазони) |
| Напруга запуску на вході лічильника | 1,5 В (активний низький) |
| Максимальна вхідна частота лічильника | 1 кГц |
| Підтримувані зовнішні датчики | один DHT22 або до п'яти DS18B20 |
| Смуга радіочастот | 2400 МГц до 2495 МГц |
| Максимальна радіочастотна продуктивність | < 20 дБм |
| Протокол Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Діапазон Wi-Fi | до 50 м на вулиці, до 30 м в приміщенні (залежно від місцевих умов) |
| протокол Bluetooth | 4.2 |
| Діапазон Bluetooth | до 30 м на відкритому повітрі, до 10 м у приміщенні (залежно від місцевих умов) |
| ПРОЦЕСОР | ESP32 з 4 МБ флеш-пам'яті |
| Розклади | 20 |
| Вебхуки (спільні URL-адреси) | 20 із 5 URL-адрес на гачок |
| Сценарії | Так. |
| MQTT | Так. |
| Вологість | Від 30% RH до 70% RH |
| Робоча температура | від -20°C до 40°C |
| Розміри | 37x42x16 мм |
| Вага | 8,5 g |
| Jakub | |
| отлично | |
| Усі продукти Shelly чудові. Вони мають багато варіантів налаштування та передове хмарне рішення. Вам лише потрібні деякі знання електротехніки. Решта залежить від вашої уяви, щоб отримати від них максимум користі. | |
| Jiří | |
| отлично | |
| Швидко, гарна ціна | |
| Ralph | |
| хорошо | |
| Вітаю, команда Botland, модуль відповідає всім необхідним мені характеристикам. Бажано було б стандартне підключення антени, наприклад, для того, щоб мати змогу замінити існуючу антену на потужнішу. З найкращими побажаннями, Horstmann | |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ESP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип антени | Зовнішня |
| Тип підключення | Bluetooth |
- Ціна: 1 505 ₴



