
Низьковольтний занурювальний насос TOOLCRAFT TO-7159140, 4164 л/год, 12 В постійного струму 6012610
2 019 ₴
- В наявності
- Код: 6012610
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Низьковольтний насос 12 В, 3 А, 4164 л/год

Характеристики продукту
- Звичайне керування за допомогою вимикача або поплавкового вимикача. Повністю занурюваний. Легке обслуговування завдяки корпусу фільтра із застібкою. Вал з нержавіючої сталі. IPX8.

Опис
Надійний та потужний насос.
Комплект поставки
- Інструкція з експлуатації насоса
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 340 г |
| Довжина виробу | 101 мм |
| Максимальна довжина кабелю | 1 м |
| Максимальний потік | 4164 л/год |
| робоча напруга | 12 В постійного струму |
| Тип продукту | Заглибний насос, низьковольтний |
| Ширина вироби | 108 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 019 ₴








