Опис продукту: нитка Devil Design PETG 1,75 мм, 1 кг, м’ята
У "TheНитка PETG 1,75 ммвід Devil Design — чудовий вибір для ентузіастів 3D-друку та професіоналів, яким потрібен високоякісний матеріал. Theм'ятного кольоруНамотана на котушку нитка має вагу1 кг. PETG (поліетиленглікольтерефталат) характеризується високою міцністю та гнучкістю, що робить його універсальним матеріалом для різноманітних застосувань. Це з усімаПринтери FFFсумісні, які не мають обмежень щодо використання ниток інших виробників, а також сКонструкції з відкритим кодом. Його найбільша перевага майжепроцес друку без запаху, що робить його ідеальним вибором для використання в домашніх майстернях. Нитка PETG потребує нагрівання столу та охолодження під час друку.
Devil Design PETG Filament 1,75 мм 1 кг - монетний двір.

Нитка м'ятного кольору діаметром 1,75 мм.
Нитка Devil Design PETG
Нитки Devil Design PETG мають щільність1,23 г/см³і температура склування80°Cвідповідно до ASTM 3418. Їх використання в 3D-друкі є простим і безпроблемним, що робить їх популярним вибором для новачків. Вологість ниток становить ≤0,3%, що гарантує стабільність процесу друку. PETG є ідеальним матеріалом для створення прототипів і виготовлення повсякденних предметів, таких як корпуси для електроніки, ювелірні вироби, іграшки та різні аксесуари.
Властивості нитки PETG
- Без запаху та нетоксичний під час друку
- Висока гнучкість
- Повністю водостійкий
- Низька усадка матеріалу
- Глянцева поверхня
- Стійкий до стирання і механічних пошкоджень

У нашому асортименті ниток ви також знайдете інші матеріали та кольори.
Рекомендовані параметри для друку на фетрі
| Температура голови | Від 220°C до 250°C |
| Температура столу | Від 70°C до 80°C |
| Охолодження під тиском | Необов'язково |
| Через конструктивні відмінності принтерів наведені вище дані слід розглядати як приблизні, а відповідні значення визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки Devil Design PETG
| Параметр | Площа |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1,75 мм |
| Допуск на розмір фетру | +/- 0,05 мм |
| Округлість нитки | +/- 0,02 мм |
| Поверхня матеріалу | Високий глянець |
| Усадка матеріалу | Дуже низький |
| Вага виробу | 1 кг |
| Тип нитки | PETG |
| Колір | М'ята |
| Вага порожньої шпульки | ~250 g |
| Діаметр котушки | 200 мм |
| Ширина рулону | ~70 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 52 мм |
| Пакування | Друкований картон |
| Розміри упаковки | 205 x 205 x 80 мм |
| Вакуумна упаковка | Так. |
| Поглинач вологи | Так. |
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 975 ₴


