Опис товару: фетр Print-Me Swift PETG 1,75 мм 1 кг - вишнево-червоний
Нитка виготовлена з матеріалу Swift PETG в кольоріВишнево-червонийдля 3D-принтерів. Вага нетто нитки, намотаної на котушку, становить1 кгі його діаметр1,75 мм.Матеріал має високу міцність на вигин і удар, що робить його ідеальним для друку довговічних деталей. Завдяки високій гнучкості відбитки менш схильні до поломок, а його довговічність дозволяє широко використовувати його в різних проектах. Товар поставляється у вакуумній упаковці. Призначений для використання в 3D-принтерах, які працюють з технологією FFF/FDM.
Наша пропозиція також включає інші нитки - перевірте!

У нашому асортименті ниток ви також знайдете інші матеріали та кольори.
Властивості Swift PETG
- Відмінна адгезія між шарами
- Матеріал для досвідчених користувачів
- Глянцева поверхня після друку
- Низький ефект потоку
- Низька усадка
- Висока точність розмірів надрукованого виробу
- Висока прозорість
- Висока механічна міцність
Рекомендовані параметри для друку на фетрі
| Температура друкуючої головки | Від 220°C до 250°C |
| Температура столу | Від 60°C до 80°C |
| Охолодження під тиском | Від 50% до 100% |
Через конструктивні відмінності між принтерами наведені вище дані слід розглядати як орієнтовні, а відповідні значення визначати експериментально. |

Print-Me Swift PETG 1,75 мм 1 кг - вишнево-червоний.
Технічні дані та фізичні властивості фетру Print-Me Swift PETG
| Параметр | Площа |
|---|---|
| Матеріал | PETG |
| Діаметр нитки | 1,75 мм |
| Допуск на розмір фетру | +/- 0,05 мм |
| Колір | вишнево-червоний |
| Щільність | 1,15 г/см3 |
| Стійкість до температури | 70°C |
| Швидкість друку | Від 30 до 60 мм/с |
| Усадка матеріалу | 0,1 % |
| Вага виробу | 1 кг |
| Вакуумна упаковка | Так. |
| Поглинач вологи | Так. |
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 065 ₴


