Опис продукту: Філамент Polymaker Panchroma PLA 1,75 мм, 1 кг - Пастельно-арахісовий
Панхрома PLAФіламент повністю біологічно розкладається іекологічно чистийматеріал, який неодмінно сподобається ентузіастам 3D-друку. Нитка поєднує в собіорганічні матеріализ PLA і водночас зменшує кількість пластику. Продукт виробляється наодна котушкавиготовлено зі 100% переробленої сировиниКартонPanchroma PLA — це міцний, простий у друку філамент, а отримані моделі мають матове покриття. Одна котушка вміщує1 кгНитка в кольоріПастельний арахісі має діаметр1,75 мм.

Філамент Polymaker Panchroma PLA 1,75 мм, 1 кг - пастельно-арахісовий.

Panchroma PLA – це екологічно чистий матеріал.
Майбутнє у ваших руках!
Компанія Polymaker усвідомлює шкідливий вплив пластику на нашу планету та запускає свої нові екологічно чисті філаменти Panchroma PLA зі зниженим вмістом пластику. Це крок вперед у покращенні стану нашої планети. Компанія також прагне…дерево за кожну продану котушкув цьому районісадитив якому він був придбаний. Це робиться для того, щоб компенсувати землі вуглекислий газ, який виділяється під час виробництва матеріалу.
Властивості фетру Panchroma PLA
- Біологічно розкладається
- Екологічно чистий
- Поставляється на картонній котушці
- Міцний
- Водонепроникний
- Без запаху.
- Легко друкувати
- З матовою поверхнею
- З дуже хорошою адгезією між шарами
- Низька усадка

Готові відбитки мають матову поверхню.
Рекомендовані параметри для друку ниткою
| Температура під тиском | Від 190°C до 230°C |
| Температура столу | Від 25°C до 60°C |
| Охолодження | Рекомендовано |
| Через конструктивні відмінності принтерів наведені вище дані слід розглядати як орієнтовні, а відповідні значення визначати експериментально. |
Технічні дані та фізичні властивості повсті
| Параметр | Площа |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1,75 мм |
| Колір | Пастельний арахіс |
| Швидкість друку | До 300 мм/сек. |
| Температура під тиском | Від 190°C до 230°C |
| Температура столу | Від 25°C до 60°C |
| Щільність матеріалу | 1,37 г/см³ |
| Тип нитки | Панхрома PLA |
| Поглинач вологи | Так. |
| Вакуумна упаковка | Так. |
| Вага нетто | 1 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 855 ₴




