Опис продукту: Філамент Polymaker Panchroma PLA 1,75 мм, 1 кг - Пастельний лід
Панхрома PLAФіламент повністю біологічно розкладається іекологічно чистийматеріал, який неодмінно сподобається ентузіастам 3D-друку. Нитка поєднує в собіорганічні матеріализ PLA і в той же час зменшує частку пластику. Продукт увімкненоодна котушкавиготовлено зі 100% переробленої сировиниКартонPanchroma PLA — це міцний, простий у друку філамент, а отримані моделі мають матове покриття. Одна котушка вміщує1 кгнитки випромінювання в кольоріПастельний ліді має діаметр1,75 мм.

Філамент Polymaker Panchroma PLA 1,75 мм, 1 кг - Пастельний лід.

Panchroma PLA – це екологічно чистий матеріал.
Майбутнє у ваших руках!
Компанія Polymaker усвідомлює шкідливий вплив пластику на нашу планету та запускає свої нові екологічно чисті філаменти Panchroma PLA зі зниженим вмістом пластику. Це крок вперед у покращенні стану нашої планети. Компанія також прагне…дерево за кожну продану котушкув цьому районісадитив якому він був придбаний. Це робиться для того, щоб компенсувати землі вуглекислий газ, який виділяється під час виробництва матеріалу.
Властивості фетру Panchroma PLA
- Біологічно розкладається
- Екологічно чистий
- Поставляється на картонній котушці
- Міцний
- Водонепроникний
- Без запаху.
- Легко друкувати
- З матовою поверхнею
- З дуже хорошою адгезією між шарами
- Низька усадка

Одна котушка містить 1 кг нитки діаметром 1,75 мм.
Рекомендовані параметри для друку ниткою
| Температура під тиском | Від 190°C до 230°C |
| Температура столу | Від 25°C до 60°C |
| Охолодження | Рекомендовано |
| Через конструктивні відмінності між принтерами наведені вище дані слід розглядати як орієнтовні, а відповідні значення визначати експериментально. |
Технічні дані та фізичні властивості повсті
| Параметр | Площа |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1,75 мм |
| Колір | Пастельне морозиво |
| Швидкість друку | До 300 мм/сек. |
| Температура під тиском | Від 190°C до 230°C |
| Температура столу | Від 25°C до 60°C |
| Щільність матеріалу | 1,37 г/см³ |
| Тип нитки | Панхрома PLA |
| Поглинач вологи | Так. |
| Вакуумна упаковка | Так. |
| Вага нетто | 1 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 065 ₴




