Опис продукту: Нитка Devil Design PLA 1,75 мм
Нитка від Devil Design вЗелений. Матеріалом нитки є термопластичне поліефірне волокно (НВАК). Діаметр нитки становить1,75 мм.Оптимальна температура тиску знаходиться в межах200 °Cі235 °C.Його можна використовувати для 3D-друку в усіхFFF- можна використовувати принтери. PLA - цеБіологічно розкладаєтьсяМатеріал. Виготовляється з відновлюваних природних ресурсів. Характеризується безпроблемним використанням.

У нашому асортименті ниток ви також знайдете інші матеріали та кольори.

Filament Devil Design PLA 1,75 мм 1 кг - зелений.
Властивості нитки PLA
- Висока довговічність
- Легкий друк за низьких температур
- Повна гідроізоляція
- Стійкість до деформації матеріалу
- Здатність до біологічного розкладання
- Він доступний у багатьох колірних варіаціях
- Він не є легкозаймистим
Специфікація зеленої нитки PLA
| Параметр | Площа |
|---|---|
| Колір нитки | Зелений |
| Тип нитки | НВАК |
| Температура під тиском | Від 200 °C до 235 °C |
| Діаметр нитки | 1,75 мм |
| Допуск на розмір нитки | +/- 0,05 мм |
| Округлість нитки | +/- 0,02 мм |
| Поверхня матеріалу | Глянець |
| Усадка матеріалу | Дуже низький |
| Котушка - матеріал | Прозорий полікарбонат |
| Вага порожньої шпулі | Близько 250 гр |
| Діаметр котушки | 200 мм |
| Ширина котушки | Близько 70 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 52 мм |
| Вага продукту | 1,0 кг нетто |
| Через відмінності в конструкції принтерів наведені вище дані слід розглядати як орієнтовні, а відповідні значення визначати експериментально. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Метод друку | Інша |
| Матеріал | PLA |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 975 ₴


