Опис продукту: Філамент Polymaker Panchroma PLA 1,75 мм, 1 кг - М'ятний
Панхрома PLAФіламент повністю біологічно розкладається іекологічно чистийматеріал, який неодмінно сподобається ентузіастам 3D-друку. Нитка поєднує в собіорганічні матеріализ PLA і водночас зменшує кількість пластику. Продукт виробляється наодна котушкавиготовлено зі 100% переробленої сировиниКартоннамотаний. Panchroma PLA — це міцний, простий у друку філамент, а отримані моделі мають матове покриття. Котушка містить1 кгзм'ятного кольоруНитки діаметром1,75 мм.

Філамент Polymaker Panchroma PLA 1,75 мм, 1 кг - м'ятний.

Філамент Panchroma PLA м'ятного кольору.
Майбутнє у ваших руках!
Компанія Polymaker усвідомлює шкідливий вплив пластику на нашу планету та запускає свої нові екологічно чисті філаменти Panchroma PLA зі зниженим вмістом пластику. Це крок вперед до покращення стану нашої планети. Компанія також прагне…дерево за кожну продану котушкув цьому районісадитив якому він був придбаний. Це робиться для того, щоб компенсувати землі вуглекислий газ, який виділяється під час виробництва матеріалу.
Властивості фетру Panchroma PLA
- Біологічно розкладається
- Екологічно чистий
- Поставляється на картонній котушці
- Міцний
- Водонепроникний
- Без запаху.
- Легко друкувати
- З матовою поверхнею
- З дуже хорошою адгезією між шарами
- Низька усадка

Panchroma PLA – це повністю біорозкладний матеріал.
Рекомендовані параметри для друку з цією ниткою
| Температура під тиском | 190°C до 230°C |
| Температура столу | Від 25°C до 60°C |
| Охолодження | Рекомендовано |
| Через конструктивні відмінності принтерів наведені вище дані слід розглядати як орієнтовні, а відповідні значення визначати експериментально. |
Технічні дані та фізичні властивості повсті
| Параметр | Площа |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1,75 мм |
| Колір | М'ята |
| Швидкість друку | До 300 мм/сек. |
| Температура під тиском | 190°C до 230°C |
| Температура столу | Від 25°C до 60°C |
| Щільність матеріалу | 1,37 г/см³ |
| Матеріал котушки | Панхрома PLA |
| Поглинач вологи | Так. |
| Вакуумна упаковка | Так. |
| Вага нетто | 1 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 065 ₴




