Опис продукту: Нитка Devil Design PLA 1,75 мм 1 кг - рожева перлина
Рожева перлинаНитка від Devil Design. Матеріал нитки - термопластичне поліефірне волокно.(НВАК). Діаметр нитки становить1,75 мма температура друку оптимальна в діапазоні від 190 °C до 205 °C. Його можна використовувати для 3D-друку на всіх FFF-принтерах. PLA - біорозкладний матеріал. Він виготовляється з відновлюваних природних ресурсів. Характеризується безпроблемною і простою обробкою.

У нашому асортименті ниток ви також знайдете інші матеріали та кольори.

Нитка Devil Design PLA 1,75 мм 1 кг - Pink Pearl.
Матеріал PLA
Котушка містить1 кг нитки. Його можна використовувати у всіх FFF-принтерах, які не захищені від використання ниток від зовнішнього постачальника і мають "відкритий" дизайн. PLA - цебіорозкладний матеріал, виготовлений з відновлюваних природних ресурсів. Оскільки він дуже простий у використанні, він в першу чергу орієнтований на непрофесіоналів.Властивості нитки PLA
- Легкий друк за низьких температур
- Стійкість до деформації матеріалу
- Здатність до біологічного розкладання
- Невеликий інтенсивний запах
- Він недорогий і доступний у багатьох колірних варіаціях
- Він не є легкозаймистим
- Висока довговічність
- Повна гідроізоляція

Нитки Devil Design.
Рекомендовані параметри тиску нитки розжарення
| Температура голови | 190°C до 205°C |
| Температура столу | Від 60°C до 70°C |
| Охолодження тиску | Рекомендовано |
Через відмінності в конструкції принтерів наведені вище дані слід розглядати як орієнтовні, а відповідні значення визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки Devil Design PLA Filament
| Параметр | Площа |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1,75 мм |
| Допуск на розмір нитки | +/- 0,05 мм |
| Округлість нитки | +/- 0,02 мм |
| Поверхня матеріалу | Глянець |
| Усадка матеріалу | Дуже низький |
| Матеріал | НВАК |
| Вага порожньої шпулі | ~ 250 гр |
| Діаметр котушки | 200 мм |
| Ширина котушки | ~ 70 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 52 мм |
| Пакет | Картон з друком |
| Розмір упаковки | ~ 205 x 205 x 80 мм |
| Вакуумна упаковка | Так. |
| Осушувач | Так. |
| Вага продукту | 1,0 кг нетто, 1,36 кг брутто |
| Marek | |
| отлично | |
| Гарний на вигляд і відмінно функціонує. | |
| Michał | |
| отлично | |
| Цей рожевий колір ви знайдете тут лише з єдинорогами. Як і у випадку з високоякісною продукцією DD, вони чудово друкуються. | |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 975 ₴

