
Акумулятор 9 В, нікель-металгідридний GP GPIND17R9HC1 GPIND17R9HC1, 170 мАг, 9,6 В, 1 шт. 6014616
1 615 ₴
- В наявності
- Код: 6014616
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Нікель-металгідридний акумулятор GP 9 В, 170 мАг

Характеристики продукту
- Ємність 170 мАг
- Діапазон температур від -20 до +50°C

Опис
Потужний 9-вольтовий блочний акумулятор підходить для різноманітних застосувань.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 170 мАч |
| Альтернативне позначення батареї/акумулятора | HR6F22HR9VHR226LR616LR216AM66LP3146MN1604A1604E BlockLR225226LF221604AK9V6R216R22BA3090/U6F22PP3HP006PAM6F6LF62HP3M160440222BLOCLR6A9NVUU9VL-PP3on) |
| Вміст | 1 шт. |
| Напруга | 9,6 В В |
| Розмір батареї/акумулятора | Блок 9 В |
| Тип продукту | Батарея 9 В |
| висота продукту | 48,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 615 ₴








