
Батарейка 9 В, NiMH Energizer Power Plus 6LR61 E300320802, 175 мАг, 8,4 В, 1 шт. 6014619
2 020 ₴
- Під замовлення
- Код: 6014619
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Батарейка 9 В, нікель-металгідридна Energizer Power Plus 6LR61 E300320802

Характеристики продукту
- 175 мАг

Опис
Акумулятор для часто використовуваних пристроїв. Ідеально підходить для ігрових консолей, радіоприймачів, бездротових телефонів тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Типорозмір | 6LR61 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 175 мА·год |
| Альтернативне позначення батареї/акумулятора | HR6F22HR9VHR226LR616LR216AM66LP3146MN1604A1604E BlockLR225226LF221604AK9V6R216R22BA3090/U6F22PP3HP006PAM6F6LF62HP3M160440222BLOCLR6A9NVUU9VL-PP3on) |
| Вміст | 1 шт. |
| Напруга | 8,4 В |
| Розмір батареї/акумулятора | Блок 9 В |
| Тип продукту | Батарея 9 В |
| висота продукту | 48,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 020 ₴






