
Професійна лужна батарейка AgfaPhoto 9V
Характеристики продукту
- Міцний та надійний
- Комплект - 10 шт.
Опис
AGFAPHOTO PROFESSIONAL 9V E-Block (6LR61) – це потужна лужна батарейка на 9 В. Вона має вищу ємність, кращу еластичність і може зберігатися довше. Ця батарейка має вп'ять разів більшу ємність, ніж цинк-вуглецева батарейка, що робить її особливо придатною для всіх високопродуктивних професійних застосувань. Упакована окремо в коробку по 10 штук.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- коробка 10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | 6LR61 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Альтернативне позначення батареї/акумулятора | 6LR616LR216AM66LP3146MN1604A1604E BlockLR225226LF221604AK9V6R216R22BA3090/U6F22PP3HP006PAM6F6LF62HP3M16044022BLOCCLR6KA9NDU9VL-JPP3 Подати більше |
| Глибина продукту | 16 мм |
| Перезаряджуваний | Немає |
| Розміри | (Ш x В x Г) 25,5 x 48,5 x 16 мм |
| Тип клітки | лужно-марганцевий |
| Ширина вироби | 25,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 615 ₴

