
Спеціальний сонячний акумулятор Panasonic серії U F, нікель-металгідридний, 1,2 В, 12000 мАг, здатний працювати в умовах високих т
1 551 ₴
- В наявності
- Код: 6014625
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Сонячна батарея серії F U

Характеристики продукту
- Висока щільність енергії
- Діапазон температур від -20 до +75 °C
- Низький саморозряд

Опис
Оптимальна продуктивність навіть при великих коливаннях температури.
Нікель-металгідридний акумулятор серії U Solar спеціально розроблений для використання в сонячній енергії, таких як освітлення, насоси, вивіски, системи керування тощо. Цей акумулятор характеризується високою щільністю енергії, чудовими циклічними властивостями, високою температурною стійкістю та низьким саморозрядом.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Нікель-металгідридний акумулятор серії U Solar спеціально розроблений для використання в сонячній енергії, таких як освітлення, насоси, вивіски, системи керування тощо. Цей акумулятор характеризується високою щільністю енергії, чудовими циклічними властивостями, високою температурною стійкістю та низьким саморозрядом.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Висока щільність енергії
- Діапазон температур від -20 до +75 °C
- Відмінні велосипедні властивості
- Низький саморозряд
- Тривалий термін служби
Коментарі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтегрований захист від перевантаження | Немає |
| Ваги | 250 г |
| Діаметр виробу | 33 мм |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Напруга | 1,2 В |
| Перезаряджуваний | Да |
| Розміри | (Ø x В) 33 мм x 91 мм |
| Тип клітки | NiMH |
| Ток зарядки (макс.) | 5500 мА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 551 ₴


