
Спеціальний акумулятор Samsung ICR18650-30B, літій-іонний, 2950 мАг, 3,7 В, 1 шт. 6014627
1 615 ₴
- В наявності
- Код: 6014627
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Літій-іонний акумулятор Samsung 18650
Характеристики продукту
- Ємність 2950 мАг
- Діапазон температур: від -20 до +60 °C
Опис
Ефективний акумулятор для промислового використання.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Типорозмір | ICR18650 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтегрований захист від перевантаження | Немає |
| Ваги | 48 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Діаметр виробу | 18 мм |
| Максимальна напруга заряджання | 4,35 В |
| Модель із каталогу виробника | ICR18650-30B |
| Напруга розряду | 2,75 В |
| Розмір батареї/акумулятора | 18650 |
| Струм розряду (макс.) | 5,9 А |
| Тип продукту | Спеціальна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 615 ₴
