
Спеціальний акумулятор Samsung 2EO2, літій-іонний, 2900 мАг, 3,6 В, 1 шт. 6014628
1 900 ₴
- Під замовлення
- Код: 6014628
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Samsung LiNiMnCoO2 INR18650-29E
Характеристики продукту
- Ємність 2900 мАг
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Опис
Ефективний акумулятор для промислового використання.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 2900 мАч |
| Максимальна температура | +60 °С |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Напруга | 3,6 В В |
| Перезаряджуваний | Да |
| Розміри | (Ø x В) 18,5 мм x 65 мм - |
| Тип | Акумулятор |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Ток зарядки (макс.) | 2750 мА |
| Характеристики акумулятора | Flat-TopМожлива висока температура |
| висота продукту | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴
