
Спеціальний акумулятор Panasonic NCR18650B, літій-іонний, 3400 мАг, 3,7 В, 1 шт. 6014630
2 200 ₴
- Під замовлення
- Код: 6014630
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Літій-іонний акумулятор Panasonic 18650 MD12210 ZLF
Характеристики продукту
- Ємність 3400 мАг
- З паяльними наконечниками Z
- Діапазон температур від -20 до +60°C
Опис
Ефективний акумулятор для промислового використання.
Коментарі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтегрований захист від перевантаження | Немає |
| Ваги | 50 г |
| Діаметр виробу | 18,5 мм |
| Максимальна напруга заряджання | 4,2 В |
| Модель із каталогу виробника | NCR18650B ZLF |
| Перезаряджуваний | Да |
| Розміри | (Ø x В) 18,5 мм x 69 мм - |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Ток зарядки (макс.) | 1625 мА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴
