
Спеціальний акумулятор Renata ICP621333HPMT з призматичним літій-полімерним кабелем 3,7 В 270 мАг, 1 шт. 6014635
1 721 ₴
- В наявності
- Код: 6014635
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Літій-полімерний акумулятор Renata
Характеристики продукту
- Мінімальний саморозряд
- Висока потужність
Опис
Спеціальний літій-полімерний акумулятор для промислового застосування.
Коментарі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Виробник | Renata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтегрований захист від перевантаження | Немає |
| Ваги | 5,6 г |
| Глибина продукту | 35 мм |
| Максимальна температура | +60 °С |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Напруга | 3,7 В В |
| Перезаряджуваний | Да |
| Розміри | (Ш x В x Г) 13 x 6,8 x 35 мм - |
| Тип клітки | LiPo |
| Ток зарядки (макс.) | 270 мА |
| Характеристики акумулятора | Дріт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 721 ₴
