
Спеціальний акумулятор Panasonic NCR18650B 18650 Li-Ion 3.7 V 3400 mAh 1 шт. 6014636
2 090 ₴
- Під замовлення
- Код: 6014636
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Літій-іонний акумулятор Panasonic 18650
Характеристики продукту
- Ємність 3400 мАг
- Діапазон температур від -20 до +60°C
Опис
Panasonic NCR18650B / Ефективний акумулятор для промислового використання.
Коментарі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтегрований захист від перевантаження | Немає |
| Ваги | 48 г |
| Діаметр виробу | 18,5 мм |
| Максимальна напруга заряджання | 4,2 В |
| Модель із каталогу виробника | NCR18650B |
| Перезаряджуваний | Да |
| Розміри | (Ø x В) 18,5 мм x 65 мм - |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Ток зарядки (макс.) | 1625 мА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090 ₴
