
Спеціальний акумулятор Renata 100693, LiPo, 240 мАг, 3,7 В, 1 шт. 6014642
2 140 ₴
- Під замовлення
- Код: 6014642
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Літій-полімерний акумулятор Renata ICP621333PA

Характеристики продукту
- Мінімальний саморозряд
- Висока потужність
Опис
Спеціальний літій-полімерний акумулятор для промислового застосування.
Коментарі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Виробник | Renata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтегрований захист від перевантаження | Немає |
| Ваги | 5,5 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 35 мм |
| Максимальна температура | +60 °С |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Напруга | 3,7 В В |
| Перезаряджуваний | Да |
| Розміри | (Ш x В x Г) 13 x 6,7 x 35 мм - |
| Струм розряду (макс.) | 0,48 А |
| Тип продукту | Спеціальна батарея |
| Ширина вироби | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 140 ₴

