
Спеціальний акумулятор Beltrona D9000 D (R20) Z-подібний наконечник для паяння NiMH 1.2 V 9000 mAh 1 шт. 6014643
1 923 ₴
- В наявності
- Код: 6014643
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Нікель-металгідридний акумулятор Beltrona D, ZLF
Характеристики продукту
- З Z-подібними паяльними отворами
Опис
Спеціальні акумулятори Beltron відповідають найвищим стандартам якості та забезпечують високу надійність. Спеціальна версія з Z-подібними паяними клемами та плоским позитивним виводом доступна для акумуляторних блоків, бездротових телефонів, моделювання, промислового застосування тощо.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Типорозмір | R20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтегрований захист від перевантаження | Немає |
| Ваги | 156 г |
| Діаметр виробу | 32,5 мм |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Напруга | 1,2 В |
| Перезаряджуваний | Да |
| Розміри | (Ø x В) 32,5 мм x 61 мм — |
| Тип клітки | NiMH |
| Ток зарядки (макс.) | 1800 мА |
| Характеристики акумулятора | Z-подібний наконечник для паяння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 923 ₴
