
Спеціальний акумулятор Samsung ICR18650-30B 18650 Li-Ion 3.7 V 3000 mAh 1 шт. 6014644
2 020 ₴
- Під замовлення
- Код: 6014644
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Літій-іонний акумулятор Samsung ICR18650
Характеристики продукту
- Захисна проводка
- Ємність 3000 мАг
- Діапазон температур від -20 до +60°C
Опис
Ефективний та довговічний, він допомагає запобігти повному розряду та має захист від перезаряджання. Крім того, функція безпеки відключає акумулятор, коли пристрій не потребує живлення.
Коментарі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Типорозмір | ICR18650 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтегрований захист від перевантаження | Да |
| Ваги | 48 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Діаметр виробу | 18,4 мм |
| Максимальна напруга заряджання | 4,2 В |
| Модель із каталогу виробника | ICR18650-30B |
| Напруга розряду | 2,75 В |
| Розмір батареї/акумулятора | 18650 |
| Струм розряду (макс.) | 6 А |
| Тип продукту | Спеціальна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 020 ₴
