
Літій-полімерний акумулятор Renata ICP402035

Характеристики продукту
- Мінімальний саморозряд
- Висока потужність
Опис
Спеціальний літій-полімерний акумулятор для промислового застосування.
Коментарі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Виробник | Renata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтегрований захист від перевантаження | Немає |
| Ваги | 4,8 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 35 мм |
| Максимальна температура | +60 °С |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Напруга | 3,7 В В |
| Перезаряджуваний | Да |
| Розміри | (Ш x В x Г) 20 x 4,4 x 35 мм - |
| Струм розряду (макс.) | 0,39 А |
| Тип продукту | Спеціальна батарея |
| Ширина вироби | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 817 ₴


