
Літій-іонний акумулятор Samsung ICR18650 з кабелями
Характеристики продукту
- Захисна проводка
- З'єднувальний кабель
- Стягнення плати відповідно до інструкцій CCV
Опис
Ефективний та довговічний, він допомагає запобігти повному розряду та має захист від перезаряджання. Крім того, функція безпеки відключає акумулятор, коли пристрій не потребує живлення.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Довжина комірки без проводки = 65 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Типорозмір | ICR18650 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтегрований захист від перевантаження | Да |
| Ваги | 48 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Діаметр виробу | 18,25 мм |
| Максимальна напруга заряджання | 4,2 В |
| Модель із каталогу виробника | ICR30F |
| Напруга розряду | 2,75 В |
| Розмір батареї/акумулятора | 18650 |
| Струм розряду (макс.) | 6 А |
| Тип продукту | Спеціальна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 721 ₴

