
Спеціальний акумулятор Renata 100648, LiPo, 340 мАг, 3,7 В, 1 шт. 6014649
2 020 ₴
- Під замовлення
- Код: 6014649
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Літій-полімерний акумулятор Renata ICP422339PR

Характеристики продукту
- Мінімальний саморозряд
- Висока потужність
Опис
Спеціальний літій-полімерний акумулятор для промислового застосування.
Коментарі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Виробник | Renata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтегрований захист від перевантаження | Немає |
| Ваги | 7,3 г |
| Глибина продукту | 40,5 мм |
| зв'язок | Затикати |
| Максимальна напруга заряджання | 4,2 В |
| Модель із каталогу виробника | ICP422339PR |
| Напруга розряду | 3 В |
| Розмір батареї/акумулятора | Призматичний |
| Тип клітки | LiPo |
| Ток зарядки (макс.) | 340 мА |
| Характеристики акумулятора | потикати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 020 ₴

