
Спеціальний акумулятор Panasonic NCR18650B 18650 Li-Ion кабель 3.7 V 3400 mAh 1 шт. 6014650
1 976 ₴
- В наявності
- Код: 6014650
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Літій-іонний акумулятор Panasonic ICR18650 з кабелями

Характеристики продукту
- Захисна проводка
- З'єднувальний кабель
- Стягнення плати відповідно до інструкцій CCV
Опис
Panasonic NCR18650BK / Ефективний акумулятор для промислового використання.
Характеристика
- Захисна проводка
- З'єднувальні кабелі
- Заряджання відповідно до інструкцій CCCV
- Схема захисту регулює такі ситуації: низька/надлишкова напруга, перевищення або недосягнення струму заряду/розряду. Акумулятор повністю відключається від пристрою (реверсивний режим).
Коментарі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Типорозмір | ICR18650 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтегрований захист від перевантаження | Да |
| Ваги | 48 г |
| Діаметр виробу | 18,5 мм |
| Максимальна напруга заряджання | 4,2 В |
| Модель із каталогу виробника | NCR18650B |
| Перезаряджуваний | Да |
| Розміри | (Ø x В) 18,5 мм x 69 мм - |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Ток зарядки (макс.) | 3000 мА |
| Характеристики акумулятора | Дріт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 976 ₴

