
Світлодіодна лампа Philips LED 78273300 E-27 8 Вт = 60 Вт 806 лм теплий білий 1 шт. 6016061
1 732 ₴
- В наявності
- Код: 6016061
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Philips LED 78273300 LED E27 8 Вт = 60 Вт теплий білий

Характеристики продукту
- Потужність = 8 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Характеристика
- Миттєве тепле біле світло (2700K), як у традиційних ламп розжарювання/галогенних ламп
- Срібна дзеркальна лампочка забезпечує приємне світло без відблисків
- Ідеально підходить для використання у відкритих лампах
- висока якість кольору та миттєве світло після ввімкнення
- елегантний дизайн та високоякісні матеріали
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- 1 лампа
Коментарі
Для відкритих рам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Волість | 8 Вт |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 60 Вт |
| Клас енергоефективності | Ф (А - Г) |
| Колірна гама | 2700 К |
| Попит на енергію | 8 кВтч/1000 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е-27 |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність | 78 мА |
| диапазон мощности | 7,5 Вт — 9,9 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 732 ₴



