
Світлодіодний прожектор Megaman MM27992 GX53 6,5 Вт теплого білого світла
Характеристики продукту
- Потужність = 6,5 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2800 K
- теплий білий
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 700 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 67 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | матовий |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 24 мм |
| Колірне кодування | 828 |
| Кількість перемикачів | 1000000 |
| Максимальна температура | 40 °С |
| Попит на енергію | 7 кВтч/1000 |
| Постійність кольору (SDCM) | 6 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | GX53 |
| Стан | Нове |
| Форма цибулини | У формі відбивача |
| Час запалювання | 0,50 сек |
| диапазон мощности | 5 Вт — 7,4 Вт |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 732 ₴

