
Світлодіодна лампа Paulmann 28822 GY6.35 3,5 Вт 300 лм теплий білий 3 шт. 6016065
1 990 ₴
- Під замовлення
- Код: 6016065
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Paulmann 28822 LED GY6.35 3,5 Вт теплий білий
Характеристики продукту
- Потужність = 3,5 Вт
- Загальний світловий потік = 300 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Опис
Цей теплий білий пластиковий світлодіодний патрон GY6.35 з штифтовим роз'ємом доступний у комплекті з трьох штук. Маленький, компактний та ефективний, він пропонує гарну світлодіодну альтернативу галогенним лампам. Ви отримуєте подвійну перевагу від їх заміни – окрім значно меншого споживання енергії, цей штифтовий роз'єм також має значно довший термін служби, ніж його попередник. Цей освітлювач особливо підходить для використання в найменших лампах або прожекторах, забезпечуючи чудовий та рівномірний розподіл світла.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- всюдисуще світло
- Колірна температура 2700K - теплий білий
- Маленький та яскравий
- Комплект із 3 лампочок
- Легке перемикання: просте підключення завдяки роз'єму GY6.35
Комплект поставки
- 3 цибулини.
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 300 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 3 шт. |
| Волість | 3,5 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 17 мм |
| Загальний світловий потік | 300 лм |
| Клас енергоефективності | Г (А - Г) |
| Колір | Прозорий |
| Колірне кодування | 827 |
| робоча напруга | 12 В |
| Ручка | GY6.35 |
| Стан | Нове |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 990 ₴
