
Світлодіодна лампа Sygonix SY-5239524 GU10 2.4 Вт = 35 Вт 230 лм теплий білий 10 шт. 6016071
1 785 ₴
- В наявності
- Код: 6016071
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

GU10 LED 2.4 Вт = 35 Вт теплий білий, нерегульований

Характеристики продукту
- Колір світла: теплий білий. Не регулюється яскравість! Матеріал: скло. Термін служби: приблизно 15 000 годин. Для використання всередині приміщень (IP20).

Опис
Заощадьте на рахунках за електроенергію. Оновіть своє освітлення, встановивши новітню світлодіодну технологію!
Наші світлодіодні лампи Sygonix є чудовою альтернативою або заміною традиційним лампам розжарювання.
Світлодіоди вирізняються технологією Lan, високою світловіддачею та зниженим споживанням енергії.
У нас є відповідні розетки та конструкції для ваших потреб. Перейдіть на світлодіодні лампи!
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Наші світлодіодні лампи Sygonix є чудовою альтернативою або заміною традиційним лампам розжарювання.
Світлодіоди вирізняються технологією Lan, високою світловіддачею та зниженим споживанням енергії.
У нас є відповідні розетки та конструкції для ваших потреб. Перейдіть на світлодіодні лампи!
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- 10 світлодіодних лампочок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 52 г |
| Вміст | 10 шт. |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 35 Вт |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Колір | Прозорий |
| Колірне кодування | 827 |
| Максимальна температура | +40 °С |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Попит на енергію | 3 кВтч/1000 |
| Постійність кольору (SDCM) | 6 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | ГУ10 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Час запалювання | 0,50 сек |
| висота продукту | 54 мм |
| диапазон мощности | 0 Вт — 2,4 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 785 ₴


