
Лампа світлодіодна LightMe LM85407 GU10 9 Вт від теплого білого до нейтрального білого 1 шт. 6016072
1 625 ₴
- В наявності
- Код: 6016072
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

LightMe LM85407 LED GU10 9 Вт від теплого білого до нейтрального білого
Характеристики продукту
- Потужність = 9 Вт
- Загальний світловий потік = 700 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- від теплого білого до нейтрального білого
Комплект поставки
- механізм диференціала Хром 145мм
- Інструкція користувача.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 150 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Клас енергоефективності | Г (А - Г) |
| Колірне кодування | 827 |
| Кількість перемикачів | 40000 |
| Розміри | (Ø x В) 145 мм x 53 мм |
| Стан | Нове |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Тривалість життя (приблизно) | 25 000 годин |
| Форма | Круглий |
| висота продукту | 53 мм |
| диапазон мощности | 7,5 Вт — 9,9 Вт |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 625 ₴
