
Segula 55610 LED G9 2.5 Вт = 21 Вт теплий білий цоколь

Характеристики продукту
- Потужність = 2,5 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 13 г |
| Відповідає потужності (діапазону) | 10 Вт — 24,9 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Да |
| Діаметр виробу | 14 мм |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 21 Вт |
| Клас енергоефективності | Г (А - Г) |
| Колір | Прозорий |
| Колірне кодування | 927 |
| Кут випромінювання | 330° |
| Розміри | (Ø x Д) 14 мм x 68 мм |
| Світловий потік (люмен) | 200 лм |
| Стан | Нове |
| Тривалість життя (приблизно) | 20 000 годин |
| Цвет светодиода | теплий білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 625 ₴


