
Світлодіодна лампа Philips LED 9290012180 GU10 3,5 Вт = 35 Вт біла 6 шт. 6016077
1 810 ₴
- Під замовлення
- Код: 6016077
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Philips LED 9290012180 LED GU10 3.5 Вт = 35 Вт білий, точковий

Характеристики продукту
- Потужність = 3,5 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- білий

Опис
Світлодіодні лампи Philips неймовірно довговічні та забезпечують високоякісне світло, а також миттєву значну економію енергії.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 275 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виготовлення світлодіодної лампи | прозорий |
| Волість | 3,5 Вт |
| Відповідає потужності (діапазону) | 25 Вт — 39,9 Вт |
| Довжина виробу | 54 мм |
| Колірна гама | 4000 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 4000 К |
| Кількість перемикачів | 50000 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | ГУ10 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Час освітлення до 60% | 0,50 сек |
| диапазон мощности | 2,5 Вт — 4,9 Вт |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 810 ₴






