
Світлодіодна лампа Segula 55314 E-27 3,2 Вт = 26 Вт 270 лм теплий білий 1 шт. 6016088
1 800 ₴
- Під замовлення
- Код: 6016088
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Segula 55314 LED E-27 3.2 Вт = 26 Вт теплий білий колір, форма свічки

Характеристики продукту
- Потужність=3,2 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 25 г |
| Відповідає потужності (діапазону) | 25 Вт — 39,9 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Да |
| Діаметр виробу | 35 мм |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 26 Вт |
| Клас енергоефективності | Г (А - Г) |
| Колір | Прозорий |
| Колірне кодування | 927 |
| Кут випромінювання | 330° |
| Розміри | (Ø x Д) 35 мм x 100 мм |
| Світловий потік (люмен) | 270 лм |
| Стан | Нове |
| Тривалість життя (приблизно) | 20 000 годин |
| Цвет светодиода | теплий білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴

