
Світлодіодна лампочка OSRAM HOMELIGHTING 4058075036680 GU10 4.3 Вт = 50 Вт 350 лм теплий білий 10 шт. 6016089
1 923 ₴
- В наявності
- Код: 6016089
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075036680 LED GU10 4,3 Вт = 50 Вт теплий білий Форма рефлектора
Характеристики продукту
- Потужність = 4,3 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 350 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 37 г |
| Відповідає потужності (діапазону) | 40 Вт - 59,9 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 50 мм |
| Життєва сила | 10000 годин |
| Колірна гама | 2700 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кут випромінювання | 36° |
| Кількість перемикачів | 100000 |
| Максимальна температура | +40 °С |
| Попит на енергію | 5 кВтч/1000 |
| Постійність кольору (SDCM) | 6 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | ГУ10 |
| Сила світла (кіндела) | 600 кд |
| Стан | Нове |
| Час запалювання | 0,50 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 923 ₴
