
Світлодіодна лампа Segula 55231 E10 1,5 Вт 59 лм теплий білий 1 шт. 6016095
1 800 ₴
- Під замовлення
- Код: 6016095
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Segula 55231 LED E10 1.5 Вт теплий білий колір, форма свічки
Характеристики продукту
- Потужність = 1,5 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Опис
Вінтажний дизайн, ідеально підходить для люстр, нічників та багатьох інших застосувань
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Французька світлодіодна свічка прозора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 10 г |
| Довжина виробу | 88 мм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Коефіцієнт потужності | 0,85 |
| Колірна гама | 2700 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кут випромінювання | 330° |
| Попит на енергію | 2 кВтч/1000 |
| Розміри | (Ø x Д) 22 мм x 88 мм |
| Світловий потік (люмен) | 59 лм |
| Стан | Нове |
| Тривалість життя (приблизно) | 20 000 годин |
| Цвет светодиода | теплий білий |
| Час запалювання | 0,50 сек |
| диапазон мощности | 0 Вт — 2,4 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴
