
Пластиковий фонтанний насос з 4 різними розпилювальними головками, 58 Вт.

Характеристики продукту
- Максимальна витрата 2300 л/год
- Максимальна глибина занурення 3 м
- Висота фонтану до 2,7 м
- IPX8

Опис
Фонтанний насос призначений, наприклад, для використання в саду. Фонтанний насос постачається з чотирма змінними розпилювальними головками для різних режимів розпилення. Як рідину для перекачування слід використовувати чисту, прозору прісну воду. Температура рідини для перекачування не повинна перевищувати +35°C.
Комплект поставки
- 1x основний блок
- 1x посібник користувача чотирма мовами
- 4-кратна розпилювальна головка
- 1x вихідний роз'єм
- 1x 3-ходовий латунний роз'єм (клапан)
Системні вимоги
- 4-кратна розпилювальна головка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1.8 кг |
| Глибина занурення | 3 м |
| Максимальна висота пресування | 3 м |
| Максимальний потік | 2300 л/год |
| Поплавцевий вимикач | Немає |
| робоча напруга | 230 В |
| Сертифікат опору | IPX8 |
| Тип продукту | Фонтанний насос |
| Шлангове з'єднання | 13 мм (1/2 дюйма) Ø |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 940 ₴









