
IP-камера спостереження Sygonix SY-5088348 з бездротовою мережею 1920 x 1080 пікселів 6016140
1 960 ₴
- В наявності
- Код: 6016140
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Вулична камера Sygonix WLAN 1080P

Характеристики продукту
- Відтворення відео у форматі Full HD (1080p). Відтворення відео в реальному часі, запис у реальному часі та відтворення відео через мобільний додаток. Захист IP65, підходить для використання на вулиці.

Опис
Безпека завдяки моніторингуКамера спостереження пропонує такі корисні функції, як запис і відтворення відео в реальному часі або знімки екрана ситуації на місці. Завантаження цих даних через мобільну програму на ваш смартфон або планшет також включено в каталог продуктивності зовнішньої камери Sygonix WLAN 1080P. Amazon Alexa і Google Home також підтримуються. Для зберігання відео можна використовувати картку microSD максимальною ємністю 128 ГБ (не входить у комплект).Вирішальна перевага: двостороння передача звукуКамера Sygonix може більше: коли виявляється рух, вона негайно надсилає push-повідомлення на призначений мобільний пристрій. Зображення з камери потім можна переглядати в режимі реального часу за допомогою мобільного додатку. І не тільки це, але й передача звуку працює в обидва боки, дозволяючи вам спілкуватися з бажаним гостем або розмовляти з небажаними відвідувачами, а за потреби попросити їх піти.Комплексне застосування та обсяг поставкиВулична камера Sygonix WiFi 1080P постачається з 2,3-метровим USB-кабелем, USB-адаптером та інструкцією користувача. У комплект також входять кронштейн, гвинти та дюбелі. Камера також підходить для встановлення на вулиці: вона захищена від вітру та погодних умов згідно зі стандартом IP65.
Характеристика
- Двостороння передача аудіо. До 128 ГБ пам'яті через карту microSD. Push-сповіщення для виявлення руху. Підтримка локальних скріншотів через мобільний додаток. Клас захисту IP65. Підтримка Amazon Alexa та Google Home.
Комплект поставки
- Камера з USB-кабелем 2,3 м та тримачем, USB-адаптер, 4 гвинти, 4 розетки, посібник користувача
Коментарі
Карта пам'яті не входить до комплекту поставки.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Основні атрибути | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальний кут огляду | 80° |
| Глибина продукту | 147 мм |
| Діаметр виробу | 70 мм |
| Максимальна дальність дії ІЧ-датчика | 15 м |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Роздільна здатність (мас.) | 1920 x 1080 пікселів |
| Розмір сенсора | 9,4 мм (1/2,7 дюйма) |
| Сумісність програм | Да |
| Технічні характеристики відеоспостереження | з двостороннім зв'язком, з ІЧ-світлодіодами, записуванням на карту пам'яті |
| Тип датчика | КМОН |
| Тип передавання даних | WLAN |
| стандарт WLAN | IEEE802.11bIEEE802.11gIEEE802.11n |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 960 ₴










