
Бездротовий пульт дистанційного керування RS2W. Максимальна дальність дії 150 м. 6016147
2 280 ₴
- Під замовлення
- Код: 6016147
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Бездротовий пульт дистанційного керування RS2W
Характеристики продукту
- Підтвердження отримання сигналу реле.
- Дальність дії до 150 м
- Приймач працює з 5 термостатичними головками на канал
Опис
Цей пульт дистанційного керування керує всіма приймачами радіосистеми RS2W. Він може працювати з максимум 5 приймачами на канал (перемикання або регулювання яскравості) на відстані до 150 м. Його можна використовувати за допомогою функції групового керування з максимум 3 приймачами на канал.
Комплект поставки
- Бездротовий пульт дистанційного керування RS2W
- 1 батарейка CR2032
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова станція | не потрібно, опціонально для віддаленого доступу |
| Джерело живлення | батарія |
| Число каналів | 12 |
| Місце призначення | дім |
| робоча напруга | 3 В |
| Ряд | RS2W |
| Тип | Приймач |
| Тип бездротового сигналу | Hersteller-Spezifisch |
| Тип зв'язку | бездротовий |
| Ширина вироби | 37 мм |
| висота продукту | 96 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 280 ₴
