
Пульт дистанційного керування Hersteller-Spezifisch Sygonix SY-RS2W-F1, 868 МГц, 150 м, 150 м 6016148
1 944 ₴
- В наявності
- Код: 6016148
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Міні-пульт дистанційного керування

Характеристики продукту
- Підтвердження отримання сигналу реле.
- Дальність дії до 150 м
- Можливість підключення до 5 приймачів
Опис
Цей пульт дистанційного керування керує всіма приймачами радіосистеми RS2W. Пульт дистанційного керування може вмикати або регулювати яскравість до 120 приймачів на відстані до 30 м.
Комплект поставки
- Міні-пульт дистанційного керування RSL
- 1 батарейка CR2032
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість каналів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова станція | не потрібно, опціонально для віддаленого доступу |
| Джерело живлення | батарія |
| Максимальна дальність | 150 м |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Потік сигналів | двусторонний |
| Розміри | (Ш x В x Г) 30 x 45 x 13 мм - |
| Стан | Нове |
| Специфікація | 433 МГц |
| Тип продукту | Пульт дистанційного керування |
| Ширина вироби | 30 мм |
| висота продукту | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 944 ₴

