
Вбудований вимикач Smartwares з розподільною коробкою - Підключи та підключи - 1000 Вт - SH4-90451, Чорний

Характеристики продукту
- зовнішній приймач
- Водонепроникна розподільна коробка
- Дротове зовнішнє освітлення та пристрої можна керувати будь-яким передавачем серії BASIC
- Підходить для пристроїв потужністю до 1000 Вт

Опис
Цей приймач BASIC постачається з водонепроникною розподільною коробкою для зовнішнього використання. Ви можете керувати дротовими вуличними світильниками та приладами за допомогою будь-якого передавача серії BASIC. Бездротовий вимикач підходить для приладів потужністю до 1000 Вт.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 1 * зовнішній перемикач
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова станція | необхідний |
| Джерело живлення | от электросети |
| Максимальна комутована потужність | 1000 Вт |
| робоча напруга | 230 В |
| Сертифікат опору | IP44 |
| Тип бездротового сигналу | FSK 433 МГц |
| Тип зв'язку | бездротовий |
| Ширина вироби | 90 мм |
| висота продукту | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 732 ₴









