
Пульт дистанційного керування Shelly Shelly BLU Button 1 білий, кнопка Bluetooth, Wi-Fi 6016164
2 070 ₴
- Під замовлення
- Код: 6016164
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Характеристики продукту
Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтеграція з хмарою даних | AlexaGoogle Home |
| Базова станція | не потрібно |
| Розміри | (Ш x В x Г) 36 x 6 x 36 мм - |
| Тип продукту | Пульт дистанційного керування |
| Ширина вироби | 36 мм |
| висота продукту | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴


