
Пульт дистанційного керування Shelly Shelly BLU Button Tough 1 кольору слонової кістки, кнопка Bluetooth Low Energy 6016176
1 987 ₴
- В наявності
- Код: 6016176
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Перемикач та димер Shelly Plug & Play "Blu Button Tough Ivory", Bluetooth, батарея, світло-бежевий

Характеристики продукту
- Можливість вмикати та вимикати пристрої, затемнювати та активувати сцени
- Клас захисту IP65 – стійкий до ударів, бризок та пилу
- Використовує технологію BLE

Опис
Shelly BLU Button Tough1 — це надійна кнопка для активації та керування сценами. Насолоджуйтесь дистанційним керуванням, не покладаючись на мобільний телефон. Завдяки інтуїтивно зрозумілим комбінаціям кліків ви можете легко виконати до 4 попередньо визначених дій або сцен, що спрощує керування розумним будинком.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Функціональність скриптів, що забезпечує нескінченну кількість дій на основі місцезнаходження
- Повна сумісність з Home Assistant та будь-яким іншим пристроєм, що підтримує протокол BTHome
- Шифрування (високий стандарт безпеки)
- Звукові сигнали та режим «без звуку» для тиші та спокою
- Функція «Знайди мене» активована в режимі маяка
- Дальність дії 10 м у приміщенні та 30 м на вулиці
- Працює з пристроями Plus та Pro
Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
Системні вимоги
- Wi-Fi, iOS, Android, Huawei, MQTT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова станція | не потрібно |
| Глибина продукту | 13 мм |
| Джерело живлення | батарія |
| Максимальна дальність | 30 м |
| робоча напруга | 3 В |
| Сертифікат опору | IP65 |
| Тип бездротового сигналу | Bluetooth з низьким енергоспоживанням |
| Тип зв'язку | бездротовий |
| Ширина вироби | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 987 ₴





