Датчик руху

Характеристики продукту
- Вільний простір для підключення для швидкого та легкого підключення
- Обертання за допомогою 2 осей

Опис
Дальність виявлення IS 1 регулюється за допомогою сенсорної лінзи, яка нахиляється горизонтально та вертикально. Час освітлення та поріг сутінків встановлюються за допомогою поворотної ручки.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steinel |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAL-номер (аналогічний) | 9001 |
| Баннер | ЛОЖЬ |
| Ваги | 0,14 кг |
| Довжина виробу | 120 мм |
| Комутована потужність люмінесцентних ламп | 500 Вт |
| Мoдель | Датчик руху |
| Макс. пусковий струм | 120 А |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга (мін.) | 230 В |
| Потужність перемикання (лампочки) | 500 Вт |
| Підходить для стельового монтажу | істинний |
| робоча напруга | 230 В/50 Гц |
| Сертифікат опору | IP54 |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | накладной монтаж |
| Тип пружні | змінного струму |
| Якість матеріалу | Термопластик |
| висота продукту | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 019 ₴





