
Інфрачервоний датчик руху / датчик руху Brennenstuhl
Характеристики продукту
- З регульованою яскравістю та часом увімкнення
Опис
Інфрачервоний датчик руху Brennenstuhl PIR 240 IP44 – це автоматичний датчик руху з кутом виявлення 240° та максимальною дальністю дії 12 метрів. Він підходить для використання всередині та зовні приміщень (IP44). Час спрацьовування можна гнучко регулювати від приблизно 10 секунд до приблизно 4 хвилин. Він також має такі характеристики:
* Яскравість реагування регулюється від 10 до 150 люкс
* Потужність перемикання макс. 1000 Вт (лампа розжарювання), макс. 300 Вт (енергозберігаюча лампа) або макс. 100 Вт (світлодіод)
* Регульований по вертикалі та горизонталі
* З кутовим кронштейном
* Напруга 230 В
Опис цього товару було перекладено автоматично.
* Яскравість реагування регулюється від 10 до 150 люкс
* Потужність перемикання макс. 1000 Вт (лампа розжарювання), макс. 300 Вт (енергозберігаюча лампа) або макс. 100 Вт (світлодіод)
* Регульований по вертикалі та горизонталі
* З кутовим кронштейном
* Напруга 230 В
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Інфрачервоний датчик руху PIR 240 для використання всередині та зовні приміщень
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Встановлення часу | 10 сек — 4 хв хв |
| Комутована потужність | 1000 Вт |
| Максимальна дальність | 12 м |
| Настроювання затемнення | 10 - 150 люкс |
| робоча напруга | 230 В |
| Сертифікат опору | IP44 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Датчик руху |
| Ширина вироби | 120 мм |
| висота продукту | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 583 ₴

