
Інфрачервоний датчик руху / датчик руху Brennenstuhl
Характеристики продукту
- З регульованою яскравістю та часом увімкнення
Опис
Інфрачервоний датчик руху Brennenstuhl PIR 180 IP44 – це автоматичний датчик руху з кутом виявлення 180° та максимальною дальністю дії 12 метрів. Він підходить для використання всередині та зовні приміщень (IP44). Час спрацьовування можна гнучко регулювати від приблизно 10 секунд до приблизно 4 хвилин. Він також має такі характеристики:
* Для автоматичного ввімкнення та вимкнення світла, галогенних ламп, енергозберігаючих ламп та світлодіодних ламп
* Регульована яскравість відгуку
* Потужність перемикання макс. 1000 Вт (лампа розжарювання), макс. 300 Вт (енергозберігаюча лампа) або макс. 100 Вт (світлодіод)
* Регульований по вертикалі та горизонталі
* Напруга 230 В
Опис цього товару було перекладено автоматично.
* Для автоматичного ввімкнення та вимкнення світла, галогенних ламп, енергозберігаючих ламп та світлодіодних ламп
* Регульована яскравість відгуку
* Потужність перемикання макс. 1000 Вт (лампа розжарювання), макс. 300 Вт (енергозберігаюча лампа) або макс. 100 Вт (світлодіод)
* Регульований по вертикалі та горизонталі
* Напруга 230 В
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Інфрачервоний датчик руху PIR 180 для використання всередині та зовні приміщень
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Колір | Антрацит |
| Комутована потужність | 1000 Вт |
| Кут виявлення | 180 ° |
| Максимальна дальність | 12 м |
| Робоча температура | -10 °C — +40 °C |
| Розміри | (Д x Ш x В) 100 x 65 x 90 мм - |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | стіна |
| вимикач світлодіодної лампи | 100 Вт |
| висота продукту | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 785 ₴

