
Стельове кріплення: датчик руху TUYA PIR

Характеристики продукту
- Перемикання потужності до 2000 Вт. Зменшуйте яскравість світла та вмикайте й вимикайте його за допомогою застосунку. Легко використовувати через застосунок.

Опис
Завдяки розумній системі «виявлення по всьому колу» не має значення, з якого боку ви потрапляєте в зону виявлення цього PIR-датчика. Підключена лампа завжди надійно ввімкнена в межах радіусу дії до 8 м та з кутом виявлення 360°, а тривалість освітлення можна регулювати індивідуально. Це робить цей датчик руху ідеальним для коридорів та сходових кліток.
Характеристика
- Інфрачервоний датчик рухуДля ламп розжарювання, енергозберігаючих ламп та світлодіодівМонтаж на стелюКут виявлення: 360ºДальність виявлення: макс. 8 мФункція дімуванняДодаток: Smart Life - Розумне життя
Комплект поставки
- Датчик WLAN та Bluetooth 2 гвинти 2 контакти Інструкція користувача
Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 110 г |
| Діаметр виробу | 115 мм |
| Комутована потужність енергоощадних ламп | 1000 Вт |
| Місце призначення | дім |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| робоча напруга | 230 В змінного струму |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | стельова надбудова |
| Тип продукту | Датчик руху на стелі |
| вимикач світлодіодної лампи | 1000 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 976 ₴











