
Опис
З'єднувачі RST® CLASSIC
Легко
Кількість полюсів 7
Гніздо
Тип з'єднання: гвинтове.
Номінальна напруга 250 В / 400 В
Номінальний струм 20 А
Діаметр кабелю 8 - 13 мм
Кольорове кодування/вставка контакту світло-блакитний
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Легко
Кількість полюсів 7
Гніздо
Тип з'єднання: гвинтове.
Номінальна напруга 250 В / 400 В
Номінальний струм 20 А
Діаметр кабелю 8 - 13 мм
Кольорове кодування/вставка контакту світло-блакитний
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість контактів | 7 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без галогенів | істинний |
| Довжина: | 102 мм |
| Діаметр кабелю | 8-13 мм |
| Контактний матеріал | CuZn |
| Кількість полюсів | 7 |
| Мoдель | Автобус |
| Макс. безперервна термостійкість контактної частини | 100 °С |
| Матеріал корпусу | Поліамід (ПА) |
| Номінальна напруга | 250 В |
| Переріз з'єднувального дроту (тонкопроволочний) | 0,2-2,5 мм² |
| Роз'єм А | гніздовий роз'єм |
| Сертифікат опору | IP66 |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Тип з'єднання | Гвинтове з'єднання |
| Тип замку | Вбудований у штекерний роз'єм |
| Ширина | 35,4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 923 ₴

