
Кроковий двигун 42SHDC1065Z-19WT 200 кроків/об 4,48 В / 0,8 А / 0,28 Нм для принтера Flashforge Adventurer 3 6016641
2 065 ₴
- В наявності
- Код: 6016641
Опис продукту: Кроковий двигун 42SHDC1065Z-19WT 200 кроків/об 4,48 В/0,8 А/0,28 Нм для принтера Flashforge Adventurer 3
Кроковий двигун 42SHDC1065Z-19WT для осей x/y/z принтера Flashforge Adventurer 3. Живлення від напруги 4,48 В. Споживання струму на котушку становить 0,8 А. Крутний момент двигуна становить 2,85 кг*см. Роздільна здатність200 кроків за оберт(1,8°).
Технічні характеристики крокового двигуна
- Роздільна здатність: 200 кроків/обертання (1,8°)
- Номінальна напруга: 4,48 В
- Споживання струму: 0,8 А
- Крутний момент: 2,85 кг*см
- Діаметр вала: 5 мм
- Стандарт: NEMA 17
- Розміри: 42 x 42 x 34 мм (без вала)
Опис продукту: Кроковий двигун 42SHDC1065Z-19WT 200 кроків/об 4.48V / 0.8A / 0.28Nm для принтера Flashforge Adventurer 3
Ми пропонуємо високоякісний кроковий двигун, призначений для встановлення в 3D-принтер Flashforge Adventurer 3. Цей пристрій є ключовим компонентом, який переміщує екструдер з високою точністю по осях x/y/z.
Кроковий двигун досягає роздільної здатності 200 кроків на оберт, що відповідає точності 1,8°. Важливо забезпечити відповідні параметри струму двигуна – лише тоді він зможе працювати належним чином. Пристрій працює з номінальною напругою 4,48 В, а струм, споживаний на котушку, становить 0,8 А.
Продуктивність крокового двигуна 42SHDC1065Z-19WT
Пропонований кроковий двигун здатний досягти крутного моменту 2,85 кг*см – це означає, що пристрій здатний підняти вагу 2,85 кг, підвішену на відстані 1 см від вала.
Також варто звернути увагу на відповідність обладнання габаритам – довжина сторін пристрою однакова (42 мм х 42 мм), а висота становить 34 мм без вала – його діаметр становить 5 мм.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага паковання | 0,23 кг |
| Висота | 34 мм мм |
| Довжина: | 42 мм |
| Кроковий двигун — роздільна здатність | 200 кроків |
| Кроковий двигун — струм на обмотку | 0,8 А |
| Подавайте напругу | 4,48 В |
| Стан | Нове |
| Ширина паковання | 5 см |
| глибина паковання | 4,5 см |
- Ціна: 2 065 ₴



